Skříně - Stolařství Šnajder Olomouc – kuchyně, skříně, dveře, schodiště, sauny, pergoly, interiery - Stolařství Šnajder

Reference ť SkříněWarning: simplexml_load_file(http://centrala.virtualis.cz/xml/zpetne-odkazy_1.xml) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/www/virtuals/snajder.com/www/inc/odkazy.php on line 8

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://centrala.virtualis.cz/xml/zpetne-odkazy_1.xml" in /data/www/virtuals/snajder.com/www/inc/odkazy.php on line 8

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/www/virtuals/snajder.com/www/inc/odkazy.php on line 9

Vestavěné skříně jsou oblíbené z důvodu možnosti různých variant řešení, využití atypických prostor, podkroví či koutů a dostatečného úložného prostoru. Na výrobu vestavěných skříní používáme laminátové dřevotřískové desky od firem EGGER, Kronospan a dalších. Tyto laminátové dřevotřískové desky jsou oblíbené pro svoji dlouhou životnost a materiálovou stálost.

Doplňky vestavěných skříní:
Vestavěnou skříň na míru lze vhodně doplnit podle účelu, kterému má sloužit. Poskytujeme doplňky vestavěných skříní jako jsou výsuvné botníky, drátěné koše, páskovníky, výsuvné desky, šatní tyče apod.

Martin Šnajder
Luběnice 149, 783 46
provozovna Ústín
IČO 66908868
DIČ CZ7801055350

telefon: +420 777 805 456
snajdermartin@centrum.cz


zobrazit na map˜
EU

Projekt s názvem "Úspory energie firmy Martin Šnajder."

Hlavním cílem projektu je provést úsporná opatření, snížit provozní náklady a snížit množství emisí. Na daný projekt je poskytována finanční podpora od EU.


Úvod  |  Nabídka služeb  |  Reference  |  Kontakt  |  
Interiérové dveře    Odkazy   Webdesign STUDIO VIRTUALIS